Jak wygląda przebieg likwidacji szkody komunikacyjnej

  • 2017-08-22

PRZEBIEG LIKWIDACJI SZKODY KOMUNIKACYJNEJ 

W OPARCIU O STANDARDY PROGRAMU BEZPIECZNA FLOTA

Szkoda, która nas dotyka może mieć charakter majątkowy lub niemajątkowy. Ewentualne przyznane odszkodowanie uzależnione jest w głównej mierze od sposobu przeprowadzenia procedury likwidacyjnej, która ustala m.in: zasadność naszego wniosku, rozmiar szkody.

ZASADNOŚĆ NASZEGO WNIOSKU
PROGRAM BEZPIECZNA FLOTA bezpośrednio angażuje się w proces likwidacji szkody wspierając interesy Naszych Klientów. W toku procesu ustalane są wszystkie okoliczności kolizji/wypadku tak, aby wszelkie roszczenia zostały w pełni uwzględnione.

ROZMIAR SZKODY
Bardzo częstym przypadkiem jest fakt błędnej kwalifikacji uszkodzeń dokonany przez rzeczoznawców z ramienia odpowiedzialnego za szkodę towarzystwa ubezpieczeń. Eksperci z PROGRAMU BEZPIECZNA FLOTA po dogłębnej analizie dokumentacji fotograficznej (z miejsca zdarzenia oraz oględzin) dokonują wstępnej kwalifikacji uszdzkodzeń - która w zdecydowanej większości wycen “drastycznie” odbiega od kwalifikacji towarzystwa ubezpieczeń. PROGRAM BEZPIECZNA FLOTA dba o zakwalifikowanie wszystkich uszkodzeń mających związek ze szkodą, a w oparciu o technologię producenta samochodu następuje kwalifikacja elementów do wymiany bądź naprawy.

WYSOKOŚĆ NALEŻNEGO ODSZKODOWANIA
95% Klientów nie jest zadowolonych z wycen szkody komunikacyjnej przez towarzystwo ubezpieczeń. DLACZEGO?
Nasz zespół zadba o wypłatę należnego Ci, uczciwego odszkodowania. Uważnie prowadzony proces likwidacji szkody pozwala zadbać o interesy naszych Klientów.

Proces likwidacji szkody jest czasochłonny, musimy być przygotowani na conajmniej jedno spotkanie z przedstawisielem towarzystwa ubezpieczeń.

Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze Ośrodków Szkolenia Kierowców z całej Polski uświadomiło nam jak ważne jest szybkie i sprawne działanie w momencie wystapienia zdarzenia komunikacyjnego, które w mniejszym lub większym stopniu paraliżuje pracę Ośrodka.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy zadbać o najbradziej wymagających Klientów

 

Zobacz jak działamy - zachęcamy do obejrzenia filmu

 

 

Jeśli chcesz otrzymać od Nas poradnik - skontaktuj się z nami!